10 листопада учні 7-А класу завітали до вже знайомої нам бібліотеки №10 м. Полтава.
Проте цей візит став особливим, оскільки мав форму... квесту!
Учні завчасно поділилися на команди, тому ми, не гаявши ні хвилинки, приступили до справи! Уже на порозі нас зустріли працівники бібліотеки, котрі ввели учнів у курс справи, повідомивши основну, необхідну їм інформацію.
Кожна група мала по 4 завдання пошукового характеру, котрі містилися у спеціальних конвертах. Найпростіше було на першій сходинці, коли конверт вони отримали з моїх рук без виконання для цього спеціальних вправ. А далі почалося!..
За допомогою літературної здогадки, ерудованості, загальнокультурної компетентності, спритності та уважності діти мали спершу розгадати назву й автора книги, а потім ще й знайти цю книгу в усій бібліотеці (на оглядових полицях у вільному доступі, у книгосховищі чи за системним каталогом). Важко?!
Для наших семикласників точно ні!!!
Подібні конкурси навчають дітей працювати у групах, розвивають командний дух і часто ддозволяють розкритися саме тим дітям, котрі зовсім не активні на уроках, тож ми вирішили, що наступний літературний квест "У пошуках потрібної книги" не за горами!
Повні енергії, нових вражень та емоцій, ми з подякою усім бібліотекарям полишали стіни їхньої альма-матер.
 А наостанок, пропонуємо і вам перевірити власні знання, чітко сформулювавши автора та назву книги за схемами:

Відповіді →→→→→→→   ТУТ
Одна справа - залучати учнів до участі у різних конкурсах, зовсім інша - самому перевірити власні знання в одному з них.
Цього року я вирішила перевірити власні сили в грі "Соняшник-учитель". Це Всеукраїнський конкурс фахової майстерності для вчителів-україністів, котрий відбувся уже восьмий раз.
Метою цього конкурсу є розширення обріїв фахової підготовки вчителів, можливість побачити себе в широкому професійному колі. Участь у ньому та подальше  обговорення сприяє створенню неформального простору для фахового спілкування педагогів.
Цікаво, пізнавально, творчо! Що ще треба для саморозвитку?
30-31 жовтня 2017 року у стінах Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова (м. Київ) пройшла Міжнародна науково-практична конференція "Нові концепції викладання у світлі інноваційних досягнень європейської дидактики вищої школи" за підтримки Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина ( а саме Саксонського центру дидактики вищої школи та Громадської організації "Європейська освіта і наукра в Україні").
Я представила доповідь на тему "Практичне втілення опорно-сигнальних схем як різновиду інформаційних технологій на уроках зарубіжної літератури у середній та старшій ланці школи" у напрямку "Організаційні та методичні аспекти навчання: застосування інформаційних технологій, новітні дидактичні підходи та досвід їх упровадження". 
За результатами конференції випущено збірник тез наукових доповідей.
На годині спілкування в учнів 7-А класу нашої школи в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» пройшов тренінг на тему "Булінг у дитячому середовищі: причини, наслідки та шляхи його подолання". Школярі проявили свою обізнаність в законодавстві країни, продемонстрували навики уникнення конфліктних ситуацій, поділилися власними думками й міркуваннями щодо поняття "агресія" та причин її прояву.

   

01.11.2017 офіцерами групи ЦВС CIMIC Торецьк передано у підрозділ ЗСУ маскувальну сітку, котру небайдужі учні нашої школи виготовляли цими осінніми канікулами.
Виносимо подяку за фотозвіт!!!!
Маємо величезну переконаність, що вже незабаром над Україною світитиме сонечко на тлі мирного блакитного неба!